30 Nisan 2011

Dekupaj tekniği banyo aksesuarı (Decoupage technique, bathroom accessories.)Arkadaşım için yaptığım ahşap boyama banyo aksesuarı. Çok şirin bir sepet oldu siz ne dersiniz ?

Objeyi önce beyaz renge boyadım ,desene uygunluk versin diye beyaz, mavi renk boya ve boya inceltici kullanarak doğal süngerle patpatlayarak doku oluşturdum. Dekupaj desenlerini yapıştırıp desenleri detay fırçası ile tamamladım. Son olarak sprey vernikle vernikledim.

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum.

23 Nisan 2011

Seramik boyama takım ( ceramic painting )Yakın dostum Fatmam için yaptığım seramik takım. Metalik boya ile boyadığım zemine peçete dekupajı uyguladım ( napkın decoupage ), deseni fırça tekniğiyle tamamladım önce vernikleyip arkadaşımın isteğiyle swarovski taşlarla süsledim.

Nasıl buldunuz arkadaşlar? yorumlarınızı bekliyorum..

18 Nisan 2011

Ahşap Boyama Komidin ( Wood painting nightstand )
Komidinin zemininde cırocodıle çatlatma kullanılmıştır. Desen zemine çizilip el boyaması ile tamamlandı ( hocamızın yardımıyla ) Süslemede ise swarovski taşlar kullanıldı.

16 Nisan 2011

Ahşap boyama peçetelik ( one stroke wooden napkin )

Baharın gelişini hatırlatan , acemice one stroke yapmaya çalıştığım peçetelik. Ustalardan hatalarım adına şimdiden özür dileyeyim:))

15 Nisan 2011

Ahşap boyama peçetelik ( wooden napkin )
Budak doku ve dekupaj kullandığım peçetelik.

Zeminde, alt katta çikolata kahve boyayıp bitter kahve rengi eskitmeyle budak doku çalıştım.

Değişik bir çalışma oldu siz nedersiniz?

6 Nisan 2011

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...