26 Ocak 2011

One stroke boyama anahtarlıkDilerim herkesin birgün tıpkı böyle yeşil panjurlu,kırmızı balkonlu şirinmi şirin bir evi olur.Objeyi boyadıktan sonra cam ve balkon çiçeklerini stroke çalıştım pencereler boş olunca hiç hoşuma gitmedi evdeki artık fistolardan perde yapıp yapıştırdım.
Bence çok şirin oldu siz nedersiniz:))

14 yorum:

 1. çok hoş olmuş,eline sağlık
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Ayrıca, anahtarlık çok hoş olmuş, ellerine sağlık. :)

  YanıtlaSil
 3. harika olmus. böyle yaptiklarini gördükce hevesleniyorum, ben de yapayim diye degil de, imkan olsa da ben alsam onlari diye :)

  sevgilerimle eli

  YanıtlaSil
 4. I'm from Greece and I'm so glad to meet you here!!!

  YanıtlaSil
 5. Çook şirin gerçekten. Eline sağlık.
  Bu ara ben de bir anahtarlık boyuyorum. Hani üst tarafı zarflık olandan. Fakat bir türlü nasıl yapacağıma karar veremedim. Resimlerimi döküyorum önüme, kesip hazırladıklarım da var. Bir öyle çeviriyorum, bir böyle çaviriyorum. Bir türlü beğenemiyorum. Salı günü mü başladım acaba, çok süründü elimde:)

  YanıtlaSil
 6. Çok cici olmuş, ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
 7. Sevgili Filiz,nestug,XAPA, marifetli peri,hobivakti,eli beğenmenize sevindim.

  YanıtlaSil
 8. Sevgili eli yorumuna teşekkürler sen böyle deyince Amerikadaki can dostum aklıma geldi uzaklarda olmak sizler ve biz için oldukça zor İstanbula yolun düşerse beklerim.

  YanıtlaSil
 9. Marifetli pericim posta kutusuna çatlatma uygulayabilirsin kapının rengini bilmediğim için başka birşey söyleyemeceğim. Bir arkadaşımda lilanın tonlarıyla degrade yapıp seramik güller yapıştırmştı.Yada elinde varmı bilmiyorum ama çok güzel bahçe kapısı şeklinde dekopajlar var onlarıda kullanabilirsin üzerinide çatlatırsın
  mail adresini verirsen o tür resimlerden gönderebilirim.

  YanıtlaSil
 10. Canım bu öyle kapı önüne asılan gazetelikten değil. Ben en iyisi sana fotoğrafını göndereyim de belki bir fikir verirsin. Ben dekopaj ve belki kabartma yapmak istiyorum. Çatlatma hiç çalışmadım ama pek de sevemedim:(
  Yarın çekip gönderirim fotoları. Sen böyle ilgileniyorsun ya, başına dert alıyorsun:) Çok hoşuma gitti ama, teşekkür ediyorum şimdiden.
  Sevgiler, iyi geceler.

  YanıtlaSil
 11. yardımcı oluyorsam ne mutlu sanada iyi geceler.

  YanıtlaSil
 12. Yaptıklarınızı gördükçe, işi gücü bırakıp boyama yapasım geliyor. Özendiriyorsunuz insanı...

  YanıtlaSil
 13. özenip siz benden daha güzellerini yapın diye yayınlıyorum zaten.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...